NZOZ IgnisMed

Opolska 58, 61-433 Poznań

Telefon kontaktowy

+(61) 832 34 97

Znajdź nas na :

O nas

Witamy na stronie internetowej Poradni Chirurgiczno-Ortopedycznej!

Jesteśmy doświadczoną placówką medyczną działającą z powodzeniem przez ponad 20 lat, we współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Nasza misja to świadczenie wysokiej jakości usług w dziedzinie chirurgii i ortopedii, ponieważ zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Specjalizujemy się w chirurgii i ortopedii, dlatego możemy zagwarantować najlepszą opiekę w tych dziedzinach.

Troskliwe podejście do naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby, dbając o jej zdrowie i komfort. Nasz zespół wykwalifikowanych chirurgów i ortopedów jest gotowy służyć pomocą i udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jesteśmy dumni z naszej elastycznej polityki terminów. Jeśli potrzebujesz wizyty u chirurga, możemy zapewnić dostępność nawet tego samego dnia na zasadzie rejestracji. Natomiast w przypadku wizyty u ortopedy, zalecamy wcześniejszą rejestrację, aby zaplanować odpowiedni czas wizyty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zaufania naszemu doświadczeniu w dziedzinie chirurgii i ortopedii. Razem dbamy o Twoje zdrowie i szybki powrót do pełnej sprawności!

Witamy serdecznie w IgnisMed!

Jeżeli potrzebujesz bezpłatnej porady chirurga na NFZ przyjdź bezpośrednio do nas w godzinach pracy poradni, nie musisz się rejestrować, na pewno zostaniesz przyjęty tego samego dnia!

Natomiast jeśli potrzebujesz konsultacji z ortopedą, zapraszamy do wcześniejszej rejestracji.

Dla Twojej wygody, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Zadzwoń do nas teraz !