NZOZ IgnisMed

Opolska 58, 61-433 Poznań

Telefon kontaktowy

+(61) 832 34 97

Znajdź nas na :

Chirurgia Laserowa

Witaj w naszej Poradni Chirurgii Laserowej!

U nas nowoczesna technologia spotyka się z doświadczeniem, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę i pozbycie się niechcianych zmian skórnych za pomocą lasera CO2.

Nasz wykwalifikowany lekarz specjalizuje się w zastosowaniach lasera CO2, dzięki czemu możemy skutecznie usunąć różne zmiany skórne. Bezdotykowy „skalpel CO2” pozwala nam na usuwanie włókniaków, naczyniaków rubinowych, kurzajek, brodawek narządów płciowych oraz redukcję niektórych znamion barwnikowych.

Inne zabiegi które wykonujemy przy użyciu lasera CO2:

– tzw peeling twarzy i szyi laserem co2
– tzw resurfacing twarzy i szyi laserem co2
– usuwanie zółtych kępek
– regukcja blizn i rozstępów (kilka zabiegów co 6-8 tygodni)
– peeling twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów rąk

Nie musisz się martwić, bo laser CO2 to nowoczesna i precyzyjna metoda, która gwarantuje bezpieczne i efektywne zabiegi. Nasz doświadczony lekarz zapewnia profesjonalne podejście i najlepsze wyniki.

Oferujemy Ci innowacyjne i bezpieczne rozwiązania, aby pozbyć się tych niechcianych zmian skórnych i odzyskać pewność siebie oraz komfort. Zapraszamy do naszej Poradni Chirurgii Laserowej, gdzie Twój uśmiech i zdrowa skóra są dla nas najważniejsze. Cena konsultacji to zaledwie 100 zł ale jeśli zdecydujesz się na zabieg, dokładnie tyle samo zostanie odliczone od finalnej kwoty zabiegu.

Witamy serdecznie w IgnisMed!

Jeżeli potrzebujesz bezpłatnej porady chirurga na NFZ przyjdź bezpośrednio do nas w godzinach pracy poradni, nie musisz się rejestrować, na pewno zostaniesz przyjęty tego samego dnia!

Natomiast jeśli potrzebujesz konsultacji z ortopedą, zapraszamy do wcześniejszej rejestracji.

Dla Twojej wygody, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Zadzwoń do nas teraz !